Naša spoločnosť

Steve Madden je americká značka, ktorá sa od roku 1990 venuje predaju obuvi, kabeliek a iných módnych doplnkov. Samotný zakľadateľ Steve Madden je najúspešnejším americkým návrhárom topánok. Za krátku dobu spôsobil vďaka svojim skúsenostiam s unikátnym a kreatívnym dizajnom doslova revolúciu v obuvníckom priemysle. Inšpiroval sa hlavne New Yorskými ulicami a jeho topánky sú pre ľudí, ktorí majú radi pozornosť! Vyznačujú sa jedinečným dizajnom, originálnymi vzormi a vysokou kvalitou. Svojimi dizajnami umožňuje ženám vyjadrenie vlastnej individuality skrz ich unikátny štýl a pritom zachytáva všetky najnovšie trendy.

V marci 2019 sa začal písať príbeh značky Steve Madden aj na Slovensku, a to v OC Aupark Bratislava. Otvorili sme našu prvú predajňu tejto ikonickej značky topánok, ktorá nielen v Amerike, ale aj v iných kútoch sveta spôsobila doslova ošiaľ. A práve preto, aby sme Vám mohli byť bližšie, vznikol tento e-shop. Vďaka nemu si zákazníci z každého kúta Slovenska, či Česka vedia zakúpiť tieto ikonické topánky a mať tak v šatníku kúsok, ktorý budú nosiť s radosťou. Okrem krásnych topánok pre dámy, či pánov si na našom e-shope alebo v kamennej predajni viete zakúpiť aj štýlové kabelky, či topánočky pre tých najmenších.

S rovnakou láskou a vášňou k našej práci sa o Vás postaráme, či už na našom e-shope alebo v kamennej predajni. Balíček, ktorý pošleme alebo topánočky, ktoré vám predáme osobne budú súčasťou Vás a Vašej osobnosti, preto nám záleží na tom, aby bol každý jeden zákazník spokojný.

 

Naša predajňa v Bratislave

cms-img